Ukrainian Albanian Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Hebrew Hungarian Icelandic Irish Italian Japanese Javanese Kannada Korean Latvian Lithuanian Macedonian Maltese Mongolian Norwegian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Welsh Yiddish

Українська правда

  1. Двоє людей загинули через сходження лавин в південно-східній Швейцарії в суботу.
  2. З 21 січня у с.Шевченкове в Одеській області запроваджено карантин у всіх навчальних закладах через спалах кору. 
  3. Партія "Сила людей" висунула колишнього журналіста Дмитра Гнапа кандидатом на виборах президента, запланованих на 31 березня.
  4. В Афганістані стався напад на автоколону губернатора південної провінції Логар, в результаті якого загинули вісім членів сил безпеки Афганістану.
  5. Засідання Керченського міського "суду" з розгляду клопотання захисту політв'язня, активіста Володимира Балуха про його умовно-дострокове звільнення призначено на 25 січня 2019 року.
  6. Американські регулятори обговорюють можливість накладення штрафу на соціальну мережу Facebook.
  7. У сирійському місті Афрін стався вибух в пасажирському автобусі, в результаті якого три людини загинули і близько 20 осіб отримали поранення.
  8. У Хабаровську (РФ) пройшов мітинг проти передачі Курильських островів Японії. Фото
  9. За повідомленням кіберполіції, піратські ресурси діяли кілька років та завдали збитків правовласникам майже на 10 млн гривень.
  10. 21 січня у південних та центральних, вдень - у східних областях України очікуються значні опади, налипання мокрого снігу та ожеледь. Карта
На верх