Ukrainian Albanian Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Finnish French Galician Georgian German Greek Hebrew Hungarian Icelandic Irish Italian Javanese Kannada Latvian Lithuanian Macedonian Maltese Mongolian Norwegian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Welsh Yiddish

Українська правда

  1. Радник глави Служби безпеки Василя Грицака Юрій Тандіт подав заяву про звільнення з займаної посади, його бажання задовольнили.
  2. Китай пригрозив комплексними заходами у відповідь у разі введення Сполученими Штатами додаткових мит.
  3. Фракції "Батьківщина" та РПЛ вимагають звітів у Верховній Раді голови "Нафтогазу" Андрія Коболєва та енергетичного блоку Кабміну через зростання тарифів на газ.
  4. Кримінальне провадження за фактом нападу з убивством за участю екс-глави одеського "Правого сектора" Сергія Стерненка забрали від одеської поліції і передали київській.
  5. "Вчора у хлопчика була проведена повна реконструкція ока. Зір буде – невисокий, але й за нього ще треба буде поборотись. На лівому оці краща ситуація", – повідомила речниця Охматдиту.
  6. Україна передала Генеральному секретарю Організації об’єднаних націй Антоніу Гуттерішу список українських політв’язнів в Росії та окупований територіях ОРДЛО.
  7. Модернізація одного старого локомотива в залежності від його стану може обійтися "Укрзалізниці" в 50%-60% від вартості нового.
  8. Артисти Teaтра.doc Марія Чупринська й Григорій Гандлєвський, художниця Аліса Сафіна й активістка Наталя Савоськіна роздавали листівки англійською та іспанською мовами.
  9. Що означає для українців рішення Стокгольмського арбітражу проти "Газпрому"?
  10. Нардеп від фракції "Народний фронт" та співавтор проекту Виборчого кодексу пропонує саджати народних депутатів на 3-7 років за кнопкодавство.
На верх