Ukrainian Albanian Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Hebrew Hungarian Icelandic Irish Italian Japanese Javanese Kannada Korean Latvian Lithuanian Macedonian Maltese Mongolian Norwegian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Welsh Yiddish

Практичні поради

Як знайти об'єкт на Google-карті?

Перейдіть за посиланням Карти Google напишіть слово для запиту та натисніть кнопку пошуку.

По ходу формування запиту система підказує можливі варіанти розташування об'єкта, якщо таких декілька, як наприклад: Радісне - Хмельницька область, Одеська область, Житомирська область ...

Прокручуванням коліщатка миші вперед-назад — зручно масштабувати карту, а змінивши відображення карти (клацніть по віконечку «Земля» у нижньому лівому куті карти) можна деталізувати поверхню. Знайшовши об'єкт пошуку клацніть на ньому лівою кнопкою миші і біля пошукового рядка відразу з'являться його координати.
50.374713, 30.503232 —  перше значення - широта, наступне - довгота розташування позначеного об'єкта.
Клацання мишею в іншому місці карти —  призведе до відображення інших координат.
Як виміряти відстань між об'єктами на Google-карті?

Клацніть правою кнопкою миші на першому об'єкті для відображення додаткового меню, із переліку дій в якому оберіть «Виміряти відстань», перейдіть до наступного об'єкта (при потребі - мінімізуйте карту, якщо він знаходиться за межами екрану) та клацніть по ньому лівою кнопкою миші. Аналогічним чином можна прокласти маршрут (як до так і від позначеного об'єкта), дізнатись що відомо Google про цей об'єкт та здійснити пошук місць поблизу.

Як використовувати картографічні сервіси цього ресурсу?

Візуалізація об'єктів на цьому сайті здійснюється з використанням сервісів Google-карти та має певні доповнення для зручності в користуванні, як наприклад: елемент «Зони» в компоненті: «АЧС в Україні» дозволяє переглянути об'єкти в зоні 3, 5, 10 ... км. Для узагальнення даних та аналізу інформації використовуються Google продукти - App Engine та Fusion Tables.

Наповнення та підтримку в актуальному стані компонентів системи: «АЧС в Україні» та «Моніторинг АЧС» здійснює Адміністратор - відповідальна особа Держветфітослужби України, на основі рішень ДНПК. Ці модулі системи — інтуїтивно зрозумілі й не потребують додаткових зусиль для активного їх використання. По кожному із компонентів системи є логічна підказка та система коригування на випадок, якщо користувач пропустив якийсь із атрибутів.

Наповнення та підтримку в актуальному стані модулів системи: «Реєстр свиногосподарств» та «Дикі свині» — здійснюють фахівці Головних управлінь ветеринарної медицини України, після авторизації в системі та набуття статусу «Автор». Для нанесення підконтрольного об'єкта чи позначення відповідної території, необхідно лиш вибрати із меню «Додати об'єкт» та заповнити відповідні поля форми, що згенерує система.

Будьте уважні: поля — назви яких відмічені зірочкою (*) - обов'язкові для запису, тобто мають містити записи. В разі, якщо якийсь із обов'язкових записів відсутній система підскаже, що потрібно підкоригувати.

Пам'ятайте: Користувач може редагувати лише власні записи, тобто лише ті об'єкти, які він вніс в систему особисто. Редагувати записи внесені в систему іншим користувачем — не можливо.

Модуль «Дикі свині» призначений для зручного нанесення та відображення територій мисливських угідь, заповідників, заказників, національних парків, тощо місць, де перебувають, чи куди можуть мігрувати дикі свині. Для позначення чи редагування нанесеної Вами території — активуйте Меню користувача в модулі «Дикі свині», оберіть відповідну дію та внесіть чи відредагуйте дані.

Детальніше про картографічні сервіси можна ознайомитись переглянувши презентації: Технологія візуалізації даних з використанням ГІС у ветеринарній медицині та Ветеринарна ГІС чи зареєструвавшись на сервісі CartoDBRINGS

Досвід Уругваю в використанні ГІС.

Country polygon with coordinates google maps - Global Administrative Areas (Download Country: Ukraine Format: ESRI personal geodatabase) + Ukraine regions map.kml

Компонент коментарів CComment

На верх