Ukrainian Albanian Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Hebrew Hungarian Icelandic Irish Italian Japanese Javanese Kannada Korean Latvian Lithuanian Macedonian Maltese Mongolian Norwegian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Welsh Yiddish

Українська правда

Українська правда
  1. Міністр оборони РФ Сергій Шойгу заявив, що перевірка військ Росії на кордоні з Україною триватиме ще 2 тижні.
  2. Міністр закордонних справ Латвії Едгар Ринкевич 15 квітня прибуде з робочим візитом до Києва, щоб висловити солідарність та підтвердити рішучу підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.
  3. Українська влада розраховує на перший перегляд програми з МВФ до липня 2021 року - у такому випадку транш кредиту буде виділений у вересні.
  4. З 14 квітня Служба безпеки України почне антитерористичні навчання на Харківщині, особлива увага буде надана прикордонним районам. 
  5. У Києві затримали завідувача патологоанатомічним відділенням та лікаря на вимаганні коштів при видачі тіла померлої від COVID-19.
  6. Ірпінський виправний центр (№132), що на Київщині, повторно виставили на аукціон за вдвічі меншою ціною.
  7. Правоохоронці затримали учасників етнічної банди, підозрюваних у вбивстві громадянина Вірменії, які втекли з-під домашнього арешту і переховувались від слідства.
  8. Суддів скандального Окружного адміністративного суду Києва, до доброчесності яких не буде виникати питань, переведуть до іншого суду, а якщо ті не захочуть – будуть звільнені.
  9. Відсторонений голова Конституційного Суду Олександр Тупицький і суддя Олександр Касмінін подали позов до Окружного адміністративного суду Києва щодо недопуску їх до приміщення КС.
  10. Енергетичний комітет ВР рекомендував парламенту прийняти проєкт постанови про вжиття невідкладних заходів з метою зниження ціни на електроенергію та тарифів на послуги розподілу природного газу.
На верх