Практичні поради

Як знайти об'єкт на Google-карті?

Перейдіть за посиланням Карти Google напишіть слово для запиту та натисніть кнопку пошуку.

По ходу формування запиту система підказує можливі варіанти розташування об'єкта, якщо таких декілька, як наприклад: Радісне - Хмельницька область, Одеська область, Житомирська область ...

Прокручуванням коліщатка миші вперед-назад — зручно масштабувати карту, а змінивши відображення карти (клацніть по віконечку «Земля» у нижньому лівому куті карти) можна деталізувати поверхню. Знайшовши об'єкт пошуку клацніть на ньому лівою кнопкою миші і біля пошукового рядка відразу з'являться його координати.
50.374713, 30.503232 — перше значення - широта, наступне - довгота розташування позначеного об'єкта.
Клацання мишею в іншому місці карти призведе до відображення інших координат.
Як виміряти відстань між об'єктами на Google-карті?

Клацніть правою кнопкою миші на першому об'єкті для відображення додаткового меню, із переліку дій в якому оберіть «Виміряти відстань», перейдіть до наступного об'єкта (при потребі - мінімізуйте карту, якщо він знаходиться за межами екрану) та клацніть по ньому лівою кнопкою миші. Аналогічним чином можна прокласти маршрут (як до так і від позначеного об'єкта), дізнатись що відомо Google про цей об'єкт та здійснити пошук місць поблизу.

Як використовувати картографічні сервіси цього ресурсу?

Візуалізація об'єктів на цьому сайті здійснюється з використанням сервісів Google-карти та має певні доповнення для зручності в користуванні, як наприклад: елемент «Зони» в компоненті: «АЧС в Україні» дозволяє переглянути об'єкти в зоні 3, 5, 10 ... км. Для узагальнення даних та аналізу інформації використовуються Google продукти - App Engine та Fusion Tables.

Наповнення та підтримку в актуальному стані компонентів системи: «АЧС в Україні» та «Моніторинг АЧС» здійснює Адміністратор - відповідальна особа Держветфітослужби України, на основі рішень ДНПК. Ці модулі системи — інтуїтивно зрозумілі й не потребують додаткових зусиль для активного їх використання. По кожному із компонентів системи є логічна підказка та система коригування на випадок, якщо користувач пропустив якийсь із атрибутів.

Наповнення та підтримку в актуальному стані модулів системи: «Реєстр свиногосподарств» та «Дикі свині» — здійснюють фахівці Головних управлінь ветеринарної медицини України, після авторизації в системі та набуття статусу «Автор». Для нанесення підконтрольного об'єкта чи позначення відповідної території, необхідно лиш вибрати із меню «Додати об'єкт» та заповнити відповідні поля форми, що згенерує система.

Будьте уважні: поля — назви яких відмічені зірочкою (*) - обов'язкові для запису, тобто мають містити записи. В разі, якщо якийсь із обов'язкових записів відсутній система підскаже, що потрібно підкоригувати.

Пам'ятайте: Користувач може редагувати лише власні записи, тобто лише ті об'єкти, які він вніс в систему особисто. Редагувати записи внесені в систему іншим користувачем — не можливо.

Модуль «Дикі свині» призначений для зручного нанесення та відображення територій мисливських угідь, заповідників, заказників, національних парків, тощо місць, де перебувають, чи куди можуть мігрувати дикі свині. Для позначення чи редагування нанесеної Вами території — активуйте Меню користувача в модулі «Дикі свині», оберіть відповідну дію та внесіть чи відредагуйте дані.

Детальніше про картографічні сервіси можна ознайомитись переглянувши презентації: Технологія візуалізації даних з використанням ГІС у ветеринарній медицині та Ветеринарна ГІС чи зареєструвавшись на сервісі CartoDB. RINGS

Як визначити координати об'єкта та орієнтовні межі зон? >

Чотири кроки для визначення координат об'єкта та визначення орієнтовних меж зон.

Крисне про ГІС та картографію

Досвід Уругваю в використанні ГІС.

Інші інструменти картографії.

ГЕОГРАФІЧНА КАРТА ОНЛАЙН (Детальний пошук на карті світу: міст, автодоріг, вулиць, будинків, будь-яких населених пунктів у будь-якій точці нашої планети. Розрахунок відстані між містами і країнами світу на карті світу. Дуже зручний пошук будь-яких об'єктів на карті світу у вашому місті, наприклад: аптеки, лікарні, банки, готелі, автозаправки, кафе і бари, парки розваг, казино торгові центри, продуктові супермаркети, школи, автовокзали і багато інше. Пошук місця на мапі по GPS координатам і навпаки дізнатися GPS координати за адресою на географічній карті світу. Карта автомобільних пробок онлайн у всіх містах світу. Детальний прогноз погоди на карті світу дізнатися онлайн у всіх містах світу. Вимірювання відстаней на карті світу. Точне світовий час онлайн і часові пояси всіх країн світу. Вимірювання площі і периметра на географічній карті світу. Вимірювання радіуса на карті світу. Налаштування супутникової антени на будь-який супутник онлайн).

Country polygon with coordinates google maps - Global Administrative Areas (Download Country: Ukraine Format: ESRI personal geodatabase) + Ukraine regions map.kml

На верх