Зміст: [Показати]

Урядовий портал

30.06.2015 | 09:07

ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ ВЕТЕРИНАРНОЇ ТА ФІТОСАНІТАРНОЇ СЛУЖБИ

Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (ФАО) проводить у Києві консультаційні семінари для сільгосппідприємців на тему боротьби з африканською чумою свиней (АЧС).

З огляду на ситуацію з АЧС у світі та, зокрема, в Україні (останній випадок стався 24 червня на Чернігівщині), продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) запроваджує проведення тематичних семінарів.

Так, 1-2 липня пройде дводенний семінар, присвячений африканській чумі свиней, а саме алгоритму дій при її спалахові «Розробка планiв реагування при надзвичайних ситуаціях викликаних спалахом АЧС (contingency planning) та реалізації протиепiзоотичних заходiв».

Як повідомив заступник голови Держветфітослужби України Олександр Вержиховський, у ході семінару провідні вітчизняні та закордонні фахівці поділяться інформацією, зокрема про основнi складові плану реагування на надзвичайні ситуації викликані спалахом АЧС (на прикладі Данії), розробку планів реагування на надзвичайні ситуації, викликані спалахом АЧС, поділяться досвідом ліквідації АЧС в Київській, Сумській та Чернігівській областях України, а також ознайомлять із практичним застосуванням iнформаційнoї системи підтримки рішень та епiзоотичного нагляду за АЧС.

Нагадаємо, що на Чернігівщині був зафіксований останній випадок захворювання на африканську чуму свиней (АЧС) свійських тварин.

На верх