З 26 по 30 жовтня 2020 року під егідою GF-TADs (FAO-OIE) пройшла серія вебінарів по протидії Африканській чумі свиней

Африканська чума свиней: Безпрецедентна глобальна загроза - виклик для засобів до існування, продовольчої безпеки та біорізноманіття. Заклик до дії

Серія вебінарів
26 жовтня 2020 - 30 жовтня 2020

Африканська чума свиней (АЧС) - одна із найбільш руйнівних хвороб, що вражають свиней в світі сьогоднішні.

Спалахи АЧС призводять до значних прямих і непрямих втрат для галузі свинарства, роблячи її економічно руйнівною в країнах із високоіндустріальним та дрібним свинарством.

Незважаючи на зусилля по профілактиці і контролю, АЧС наявна у диких чи домашніх свиней в регіонах Азії, Європи та Африки і призвела до безпрецедентної кризи у світовому секторі свинарства. Сучасна ситуація представляє глобальний ризик для здоров'я та добробуту тварин, національної та міжнародної економіки, розвитку сільських районів, соціальної та політичної поведінки, національної продовольчої безпеки та національних та міжнародних ринків.

Спираючись на досвід багаторічної співпраці між ФАО та МЕБ щодо управління ризиками, пов'язаними зі здоров'ям тварин, та у відповідь на запит, зроблений на 87- й Генеральній сесії МЕБ, спільною Глобальною рамкою МЕБ про прогресивний контроль за транскордонними Хворобами тварин (GF-TAD) розпочала ініціативу з глобального контролю за АЧС у липні 2020 року з метою сприяння національному, регіональному та глобальному партнерству, для посилення заходів контролю та мінімізації впливу цієї складної хвороби.

ФАО та МЕБ закликають країни та партнерів об'єднати зусилля проти цієї смертельної хвороби свиней. Цей Заклик до дії залучатиме фахівців з національних ветеринарних служб, промисловості, досліджень, наукових кіл, регіональних та міжнародних партнерів.

ЗАВДАННЯ

  • Переглянути існуючі і нещодавно розроблені інструменти, механізми та практики щодо обмеження поширення АЧС.
  • Зробити спільний заклик до дії щодо прийняття та реалізації Ініціативи GF-TADs по глобальному контролю АЧС.

Одночасні переклади будуть надані англійською, французькою, іспанською, російською та китайською мовами.

ПРЕЗЕНТАЦІЇ

Спільний прес-реліз ФАО і ВЕБ

Компонент коментарів CComment

На верх