12-15 березня 2018 р. у м. Києві пройшов робочий семінар з розробки проекту UP-10 «Програма залучення до спільної біологічної діяльності».
Клацніть мишкою по фото для перегляду інших фотознімків.
Клацніть мишкою по фото для перегляду інших фотознімків.